O NAS

A A A

 

Podziękowania


 
 


Witam,

Chciałabym podziękować zespołowi położnych i lekarzy, którzy byli ze mną przy porodzie w nocy z 2.01 na 3.01.

Niestety nie pamiętam imion położnych ale jestem im bardzo wdzięczna za opiekę i za to, że pomimo samotnego porodu ani przez chwilę nie czułam się sama, szczególne podziękowania kieruje do położnej która ostatecznie przyjęła poród i Pani doktor, za pocieszenie w trudnycg momentach, czuje wdzięczność bo dzięki tym osobom pomimo trudnej sytuacji córeczka urodziła się o 7:41 cała i zdrowa.

Pozdrawiamy serdecznie

Mama wraz z Klarą


Z całego serca pragnę podziękować całemu Personelowi Szpitala za opiekę jakiej doświadczyłam podczas mojego kilkudniowego pobytu w szpitalu w związku z narodzinami Córeczki.

Dziękuję dwóm cudownym położnym, które z pełnym zaangażowaniem towarzyszyły mi w trakcie porodu – Pani Sylwii i przejmującej po niej zmianę Pani Julii, która ostatecznie 06.01.2023 r. o godz. 8:37 pomogła mi przywitać na Świecie moją ukochaną Kruszynkę.

Dziękuję również Pani Doktor, która towarzyszyła mi w trakcie porodu. Choć imienia Pani Doktor nie udało mi się zapamiętać, do końca życia będę pamiętać Pani gest, gdy po porodzie czule pogłaskała mnie Pani po policzku widząc ile wysiłku kosztował mnie ten poród. Pani ciepłe słowa, które towarzyszyły temu gestowi, „słyszę” w swoim sercu do dziś.

I na koniec dziękuję całemu personelowi oddziału Położniczego. Wasza oddanie i wspaniała opieka dały mi ogrom wsparcia. W szczególności dziękuję Pani Położnej/Pielęgniarce, która w dniu 06.01.2023 r. odbywała dzienną zmianę i towarzyszyła mi w pierwszym dniu pobytu na oddziale. Ogrom opieki i niezwykłej empatii jaki otrzymałam z Pani strony podczas mojego „nieksiążkowego” połogu był dla mnie najlepszym lekarstwem. To była przyjemność i naprawdę zaszczyt być pod Pani opieką.

Jeszcze raz z całego serca dziękuję!

Mama Rozalii


 

 

 


  

::  strona główna  ::  do góry  ::